| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 35.64 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 831.15 ₺ + KDV |
| 2 197.38 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 464.92 ₺ + KDV |
| 1 757.90 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 1.36 kg |
| Hacim | 0.01132 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Primary |
| Length | 346mm |
| Outer Diameter | 155mm |
| Inner Diameter | 62mm |