| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 18.88 EUR |
| Ürün Fiyatı | 970.04 ₺ + KDV |
| 1 164.05 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 776.03 ₺ + KDV |
| 931.24 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.77 kg |
| Hacim | 0.00896 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Primary |
| Style | Radialseal |
| Overall Length | 318mm |
| Length | 309mm |
| Outer Diameter | 140.5mm |
| Inner Diameter | 81mm |