| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 115.54 EUR |
| Ürün Fiyatı | 5 936.34 ₺ + KDV |
| 7 123.61 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 4 749.07 ₺ + KDV |
| 5 698.88 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 3.65 kg |
| Hacim | 0.0497 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Primary |
| Style | Radialseal |
| Media Type | Flame Retardant |
| Overall Length | 401mm |
| Primary Application | Iveco Stralis 5801400571 |
| Length | 361mm |
| Outer Diameter | 317.5mm |
| Inner Diameter | 196.5mm |