| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 18.14 EUR |
| Ürün Fiyatı | 932.02 ₺ + KDV |
| 1 118.42 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 745.61 ₺ + KDV |
| 894.73 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Hacim | 0.00971 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Radialseal |
| Length | 290mm |
| Outer Diameter | 132mm |
| Inner Diameter | 64mm |