| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 783.88 EUR |
| Ürün Fiyatı | 41 510.52 ₺ + KDV |
| 49 812.62 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 33 208.42 ₺ + KDV |
| 39 850.10 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 6.64512 kg |
| Hacim | 0.04588 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | FH |
| Length | 546.1mm |
| Outer Diameter | 229.9mm |
| Inner Diameter | 179.6mm |
| Flow Direction | Inside-Out |
| Collapse Burst | 21.03bar |
| Efficiency Beta 200 | 5micron |