| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 114.28 EUR |
| Ürün Fiyatı | 6 051.72 ₺ + KDV |
| 7 262.06 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 4 841.38 ₺ + KDV |
| 5 809.66 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | Stokta Var |
| Ağırlık | 2.5 kg |
| Hacim | 0.06171 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Overall Length | 510mm |
| Primary Application | DAF XF106 |
| Outer Diameter | 280.3mm |
| Inner Diameter | 167.7mm |