| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 97.42 EUR |
| Ürün Fiyatı | 5 005.35 ₺ + KDV |
| 6 006.42 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 4 004.28 ₺ + KDV |
| 4 805.14 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | Stokta Var |
| Ağırlık | 3.596 kg |
| Hacim | 0.0567 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Radialseal |
| Overall Length | 425mm |
| Rated Flow MR | 27.5m3/min |
| Primary Application | Volvo 21337557 and Renault 21337443 |
| Length | 410mm |
| Outer Diameter | 325mm |
| Inner Diameter | 192.95mm |