| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 100.05 EUR |
| Ürün Fiyatı | 5 140.48 ₺ + KDV |
| 6 168.58 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 4 112.38 ₺ + KDV |
| 4 934.86 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 2.616 kg |
| Hacim | 0.03515 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Primary |
| Style | Radialseal |
| Overall Length | 481.6mm |
| Length | 441.5mm |
| Outer Diameter | 248mm |
| Inner Diameter | 150mm |