| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 157.65 EUR |
| Ürün Fiyatı | 8 348.39 ₺ + KDV |
| 10 018.07 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 6 678.71 ₺ + KDV |
| 8 014.45 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 1.02058 kg |
| Hacim | 0.00899 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Synthetic |
| Efficiency Test Std | ISO 16889 |
| Price Type | FH |
| Length | 517.9mm |
| Outer Diameter | 97.7mm |
| Inner Diameter | 62.7mm |
| Flow Direction | Outside-In |
| Collapse Burst | 10bar |
| Efficiency Beta 1000 | 12micron |
| Seal Material | Nitrile |