| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 48.63 EUR |
| Ürün Fiyatı | 2 576.06 ₺ + KDV |
| 3 091.27 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 2 060.85 ₺ + KDV |
| 2 473.02 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.4672 kg |
| Hacim | 0.00399 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Price Type | F |
| Length | 243mm |
| Outer Diameter | 109mm |