P641176
HAVA FİLTRESİ, DIŞ POWERCORE
5 638.67 ₺ + KDV
6 766.40 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 106.48 EUR |
| Ürün Fiyatı | 5 638.67 ₺ + KDV |
| 6 766.40 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 4 510.94 ₺ + KDV |
| 5 413.13 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 1.32 kg |
| Hacim | 0.01777 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Family | PSD |
| Type | Primary |
| Style | Obround |
| Price Type | F |
| Length | 325.8mm |
| Media Brand | PowerCore |
| Width | 131mm |
| Height | 284.8mm |















