| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 105.83 EUR |
| Ürün Fiyatı | 5 604.25 ₺ + KDV |
| 6 725.10 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 4 483.40 ₺ + KDV |
| 5 380.08 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 1.06 kg |
| Hacim | 0.01224 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Family | PSD |
| Type | Primary |
| Style | Obround |
| Length | 325.8mm |
| Media Brand | PowerCore |
| Width | 131mm |
| Height | 208.3mm |