| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 136.60 EUR |
| Ürün Fiyatı | 7 018.39 ₺ + KDV |
| 8 422.07 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 5 614.71 ₺ + KDV |
| 6 737.65 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 1.42201 kg |
| Hacim | 0.01133 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Body Length | 319.8mm |
| Style | Obround |
| Price Type | FD |
| Length | 300mm |
| Flow Direction | Straight |
| Media Brand | PowerCore |
| Width | 123.4mm |
| Height | 176.7mm |