| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 135.07 EUR |
| Ürün Fiyatı | 7 152.66 ₺ + KDV |
| 8 583.19 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 5 722.13 ₺ + KDV |
| 6 866.56 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 5.082 kg |
| Hacim | 0.09241 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Family | FRG |
| Style | Radialseal |
| Length | 558mm |
| Outer Diameter | 362mm |
| Inner Diameter | 228mm |