| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 46.05 EUR |
| Ürün Fiyatı | 2 366.01 ₺ + KDV |
| 2 839.21 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 892.81 ₺ + KDV |
| 2 271.37 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | Stokta Var |
| Ağırlık | 0.53967 kg |
| Hacim | 0.00516 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Overall Length | 277.7mm |
| Length | 249mm |
| Outer Diameter | 117mm |
| Inner Diameter | 52.5mm |
| Gasket OD | 64.7mm |
| Collapse Burst | 11bar |
| Efficiency Beta 75 | 30micron |