| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 58.86 EUR |
| Ürün Fiyatı | 3 024.17 ₺ + KDV |
| 3 629.00 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 2 419.34 ₺ + KDV |
| 2 903.21 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.17236 kg |
| Hacim | 0.00127 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | FH |
| Length | 71.9mm |
| Outer Diameter | 55.3mm |
| Inner Diameter | 26mm |
| Media Brand | DT High-Performance |
| Gasket ID | 24.3mm |
| Collapse Burst | 31bar |
| Efficiency Beta 1000 | 8micron |
| Seal Material | Fluorocarbon |