| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 63.80 EUR |
| Ürün Fiyatı | 3 378.54 ₺ + KDV |
| 4 054.25 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 2 702.83 ₺ + KDV |
| 3 243.40 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.46 kg |
| Hacim | 0.00728 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Length | 351mm |
| Outer Diameter | 115mm |
| Inner Diameter | 97mm |