| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 42.91 EUR |
| Ürün Fiyatı | 2 204.68 ₺ + KDV |
| 2 645.62 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 763.74 ₺ + KDV |
| 2 116.49 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.762 kg |
| Hacim | 0.00328 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | FH |
| Length | 100mm |
| Outer Diameter | 110mm |
| Inner Diameter | 61mm |
| Flow Direction | Outside-In |
| Efficiency Beta 1000 | 12micron |