| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 15.33 EUR |
| Ürün Fiyatı | 811.80 ₺ + KDV |
| 974.16 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 649.44 ₺ + KDV |
| 779.33 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | Stokta Var |
| Ağırlık | 0.6892 kg |
| Hacim | 0.0018 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Spin-On |
| Length | 170mm |
| Outer Diameter | 97mm |
| Gasket OD | 90mm |
| Gasket ID | 76mm |
| Efficiency 99% | 30micron |
| Efficiency 50% | 12micron |
| Bypass Valve | Yes |
| Anti-Drainback Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting HR | 1.6bar |