| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 18.93 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 002.77 ₺ + KDV |
| 1 203.32 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 802.22 ₺ + KDV |
| 962.66 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.518 kg |
| Hacim | 0.00121 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Length | 146mm |
| Outer Diameter | 80mm |
| Efficiency 99% | 4micron |