Argo-Hytos

 

Bileşenler ve sistem tedarikçisi olarak ARGO-HYTOS, mobil çalışma makineleri ve makine mühendisliği söz konusu olduğunda dünya pazar liderlerinin tedarik zincirinin önemli bir parçasıdır. ARGO-HYTOS, başarılı global müşterilerimize tam destek sağlamak için uluslararası bir üretim ve dağıtım şirketleri ağı kurmuştur. Müşterilerin bulunduğu yere müşteri odaklı katma değer ve uzmanlık sunmaktadır. Modern teknik zorlukların zaman geçtikçe daha karmaşık hale gelmesiyle birlikte, projelere katkıda bulunabilecek ve akışkan gücü teknolojisi için çözümler sunabilecek üstün deneyimle desteklenen entegre bir yaklaşım sunabilen sistem ortakları bulmak hayati önem taşımaktadır.

1400'den fazla çalışanı olan orta ölçekli bir aile işletmesi olan ARGO-HYTOS, mobil ve endüstriyel hidrolik sistemlerde 70 yılı aşkın deneyime sahip Akışkan ve Hareket Kontrolü ve Filtrasyon teknolojisine sahiptir. Özellikle mobil hidrolik sektöründe ARGO-HYTOS, inovasyon liderlerinden biri haline gelmiştir.

Almanya, Çek Cumhuriyeti, Polonya, Hindistan ve Çin'deki üretim şirketlerinin yanı sıra çok sayıda kendi dağıtım ve montaj şirketi ile ARGO-HYTOS Grubu dünya çapında faaliyet göstermektedir.