P783512
HAVA YAĞ SEPARATÖRÜ
6 484.89 ₺ + KDV
7 781.87 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 122.46 EUR |
| Ürün Fiyatı | 6 484.89 ₺ + KDV |
| 7 781.87 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 5 187.92 ₺ + KDV |
| 6 225.50 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | Stokta Var |
| Ağırlık | 0.894 kg |
| Hacim | 0.00321 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Length | 159mm |
| Outer Diameter | 110mm |
| Inner Diameter | 38mm |
| Flange Diameter | 110mm |















