P782913
HAVA YAĞ SEPARATÖRÜ
5 668.32 ₺ + KDV
6 801.98 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 107.04 EUR |
| Ürün Fiyatı | 5 668.32 ₺ + KDV |
| 6 801.98 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 4 534.66 ₺ + KDV |
| 5 441.59 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.674 kg |
| Hacim | 0.00267 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Length | 254.4mm |
| Outer Diameter | 80mm |
| Inner Diameter | 43mm |
| Flange Diameter | 79.5mm |















