P171567
HİDROLİK FİLTRE, KARTUŞ
3 242.98 ₺ + KDV
3 891.58 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 61.22 EUR |
| Ürün Fiyatı | 3 242.98 ₺ + KDV |
| 3 891.58 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 2 594.39 ₺ + KDV |
| 3 113.27 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | Stokta Var |
| Ağırlık | 1.29954 kg |
| Hacim | 0.00606 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | FH |
| Length | 203mm |
| Outer Diameter | 140mm |
| Inner Diameter | 65.5mm |
| Collapse Burst | 10bar |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 1.5bar |
| Efficiency Beta 1000 | 11micron |















