P502138
YAKIT FİLTRESİ, KARTUŞ
254.71 ₺ + KDV
305.65 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 4.81 EUR |
| Ürün Fiyatı | 254.71 ₺ + KDV |
| 305.65 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 203.77 ₺ + KDV |
| 244.52 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | Stokta Var |
| Ağırlık | 0.02948 kg |
| Hacim | 0.00017 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Cellulose |
| Efficiency Test Std | JIS D 1611 |
| Price Type | F |
| Primary Application | KUBOTA 1523143563 |
| Length | 85mm |
| Outer Diameter | 29mm |
| Inner Diameter | 13.2mm |
| Efficiency 50% | 12micron |















