| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 212.45 EUR |
| Ürün Fiyatı | 11 254.03 ₺ + KDV |
| 13 504.84 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 9 003.22 ₺ + KDV |
| 10 803.86 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 4.69 kg |
| Hacim | 0.02188 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Outlet Diameter | 63.5mm |
| Media Type | Synthetic |
| Overall Length | 346mm |
| Outer Diameter | 149.5mm |
| Inlet Size | 1 1/2 BSP/G |