| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 156.46 EUR |
| Ürün Fiyatı | 8 288.09 ₺ + KDV |
| 9 945.71 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 6 630.47 ₺ + KDV |
| 7 956.56 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 3.55 kg |
| Hacim | 0.02974 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Outlet Diameter | 151mm |
| Overall Length | 346mm |
| Outer Diameter | 151mm |
| Inlet Size | 1 1/2 BSP/G |