P170587
HİDROLİK FİLTRE, KARTUŞ
5 090.58 ₺ + KDV
6 108.70 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 96.13 EUR |
| Ürün Fiyatı | 5 090.58 ₺ + KDV |
| 6 108.70 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 4 072.47 ₺ + KDV |
| 4 886.96 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.271 kg |
| Hacim | 0.00036 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | FH |
| Length | 83.3mm |
| Outer Diameter | 47.8mm |
| Inner Diameter | 22.4mm |
| Collapse Burst | 210.1bar |
| Efficiency Beta 1000 | 10micron |















