| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 9.80 EUR |
| Ürün Fiyatı | 519.13 ₺ + KDV |
| 622.96 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 415.31 ₺ + KDV |
| 498.37 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.13 kg |
| Hacim | 0.00083 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Efficiency Test Std | SAE J1985 |
| Price Type | F |
| Primary Application | DEUTZ 1160033 |
| Length | 113.5mm |
| Outer Diameter | 65mm |
| Inner Diameter | 13mm |