P550481
YAKIT FİLTRESİ, KARTUŞ
544.10 ₺ + KDV
652.92 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 10.59 EUR |
| Ürün Fiyatı | 544.10 ₺ + KDV |
| 652.92 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 435.28 ₺ + KDV |
| 522.34 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.127 kg |
| Hacim | 0.00077 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Efficiency Test Std | SAE J1985 |
| Price Type | F |
| Length | 115mm |
| Outer Diameter | 70mm |
| Inner Diameter | 13.3mm |















