P551331
ŞANZIMAN FİLTRESİ, KARTUŞ
3 163.41 ₺ + KDV
3 796.09 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 61.57 EUR |
| Ürün Fiyatı | 3 163.41 ₺ + KDV |
| 3 796.09 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 2 530.73 ₺ + KDV |
| 3 036.88 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.22906 kg |
| Hacim | 0.00102 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Length | 214.38mm |
| Outer Diameter | 72.89mm |
| Inner Diameter | 29.97mm |
| Collapse Burst | 3.4bar |
| Efficiency Beta 2 | 25micron |















