P562238
HİDROLİK FİLTRE, SÜZGEÇ
2 905.49 ₺ + KDV
3 486.59 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 56.55 EUR |
| Ürün Fiyatı | 2 905.49 ₺ + KDV |
| 3 486.59 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 2 324.39 ₺ + KDV |
| 2 789.27 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.44452 kg |
| Hacim | 0.00353 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Strainer |
| Media Type | Wire Mesh |
| Price Type | FH |
| Length | 246.38mm |
| Outer Diameter | 101.6mm |
| Inner Diameter | 71.12mm |
| Efficiency Beta 2 | 149micron |
| Mesh Rating | 150micron |















