P567083
HİDROLİK FİLTRE, KARTUŞ DT
1 952.46 ₺ + KDV
2 342.95 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 36.87 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 952.46 ₺ + KDV |
| 2 342.95 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 561.97 ₺ + KDV |
| 1 874.36 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.13154 kg |
| Hacim | 0.00044 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Brand | DT High-Performance |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | FH |
| Length | 93.2mm |
| Outer Diameter | 47.75mm |
| Inner Diameter | 25.48mm |
| Flow Direction | Outside-In |
| Collapse Burst | 31bar |
| Efficiency Beta 1000 | 12micron |















