P573299
HİDROLİK FİLTRE, KARTUŞ
3 182.42 ₺ + KDV
3 818.90 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 61.94 EUR |
| Ürün Fiyatı | 3 182.42 ₺ + KDV |
| 3 818.90 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 2 545.94 ₺ + KDV |
| 3 055.13 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.66224 kg |
| Hacim | 0.00321 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Synthetic |
| Overall Length | 235mm |
| Price Type | F |
| Outer Diameter | 101.6mm |
| Inner Diameter | 58.4mm |
| Flow Direction | Outside-In |
| Collapse Burst | 10.3bar |
| Efficiency Beta 1000 | 13micron |















