P606279
HAVA FİLTRESİ, DIŞ
1 574.35 ₺ + KDV
1 889.22 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 29.72 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 574.35 ₺ + KDV |
| 1 889.22 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 259.48 ₺ + KDV |
| 1 511.38 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.57833 kg |
| Hacim | 0.00484 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Price Type | F |
| Length | 100mm |
| Outer Diameter | 210mm |
| Inner Diameter | 150mm |















