P763529
HİDROLİK FİLTRE, ATOM TİPİ DURAMAX
4 761.71 ₺ + KDV
5 714.05 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 89.89 EUR |
| Ürün Fiyatı | 4 761.71 ₺ + KDV |
| 5 714.05 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 3 809.37 ₺ + KDV |
| 4 571.24 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 2.07972 kg |
| Hacim | 0.00575 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Spin-On |
| Brand | Duramax |
| Media Type | Synteq XP |
| Price Type | F |
| Length | 295mm |
| Outer Diameter | 116.4mm |
| Flow Direction | Outside-In |
| Collapse Burst | 14bar |
| Efficiency Beta 200 | 11micron |
| Efficiency Beta 1000 | 13micron |















