P766605
HİDROLİK FİLTRE, ATOM TİPİ
3 852.92 ₺ + KDV
4 623.50 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 74.99 EUR |
| Ürün Fiyatı | 3 852.92 ₺ + KDV |
| 4 623.50 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 3 082.33 ₺ + KDV |
| 3 698.80 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 1.04 kg |
| Hacim | 0.00275 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Spin-On |
| Media Type | Synthetic |
| Length | 181mm |
| Outer Diameter | 94mm |
| Flow Direction | Outside-In |
| Gasket OD | 70.15mm |
| Gasket ID | 63.1mm |
| Efficiency Beta 200 | 11micron |
| Efficiency Beta 1000 | 13micron |















