P786778
ADAPTÖR
674.61 ₺ + KDV
809.53 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 13.13 EUR |
| Ürün Fiyatı | 674.61 ₺ + KDV |
| 809.53 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 539.69 ₺ + KDV |
| 647.63 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.06 kg |
| Hacim | 0.00054 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Outlet Diameter | 34mm |
| Length | 59mm |
| Outer Diameter | 87mm |















