P787449
HAVA FİLTRESİ, PANEL
667.41 ₺ + KDV
800.89 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 12.99 EUR |
| Ürün Fiyatı | 667.41 ₺ + KDV |
| 800.89 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 533.93 ₺ + KDV |
| 640.72 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Hacim | 0.0032 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Panel |
| Length | 456mm |
| Width | 148.5mm |
| Height | 31mm |















