P922483
HAVA FİLTRESİ, İÇ RADIALSEAL
4 037.57 ₺ + KDV
4 845.08 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 76.22 EUR |
| Ürün Fiyatı | 4 037.57 ₺ + KDV |
| 4 845.08 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 3 230.06 ₺ + KDV |
| 3 876.07 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 2.504 kg |
| Hacim | 0.06349 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Safety |
| Style | Radialseal |
| Media Type | Cellulose |
| Overall Length | 613mm |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Price Type | F |
| Length | 609mm |
| Outer Diameter | 230.9mm |
| Inner Diameter | 176.3mm |
| Flow Direction | Outside-In |















