P955206
YAKIT FİLTRESİ, KARTUŞ
491.95 ₺ + KDV
590.34 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 9.29 EUR |
| Ürün Fiyatı | 491.95 ₺ + KDV |
| 590.34 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 393.56 ₺ + KDV |
| 472.27 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.026 kg |
| Hacim | 0.00039 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Wire Mesh |
| Primary Application | MAN 51125030043 |
| Outer Diameter | 47mm |
| Inner Diameter | 23.3mm |
| Gasket OD | 54mm |
| Gasket ID | 48mm |
| Height | 41.2mm |















