P955630
HAVA FİLTRESİ, PANEL
1 065.09 ₺ + KDV
1 278.11 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 20.73 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 065.09 ₺ + KDV |
| 1 278.11 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 852.07 ₺ + KDV |
| 1 022.48 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.26 kg |
| Hacim | 0.0033 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Panel |
| Length | 434mm |
| Width | 64mm |
| Height | 48mm |















