P956170
ADBLUE FİLTRESİ
1 621.49 ₺ + KDV
1 945.79 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 30.61 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 621.49 ₺ + KDV |
| 1 945.79 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 297.19 ₺ + KDV |
| 1 556.63 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | Stokta Var |
| Ağırlık | 0.0705 kg |
| Hacim | 0.00021 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Overall Length | 95.4mm |
| Price Type | F |
| Primary Application | Bosch Denox 2.2 |
| Length | 87.8mm |
| Outer Diameter | 48.4mm |
| Inner Diameter | 20.5mm |
| Efficiency 99% | 17micron |















