X220184
YAKIT FİLTRESİ KİTİ
5 317.74 ₺ + KDV
6 381.29 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 103.50 EUR |
| Ürün Fiyatı | 5 317.74 ₺ + KDV |
| 6 381.29 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 4 254.19 ₺ + KDV |
| 5 105.03 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.93 kg |
| Hacim | 0.00438 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Primary Application | Agco V837091436, V837091864 |
| Length | 174mm |
| Outer Diameter | 99mm |
| Flow Direction | Outside-In |
| Efficiency Beta 200 | 11micron |
| Kit Type | Fuel kit |















