P583087
YAKIT FİLTRESİ, SU SEPARATÖRÜ ATOM TİPİ TWIST&DRAIN
3 040.10 ₺ + KDV
3 648.12 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 57.39 EUR |
| Ürün Fiyatı | 3 040.10 ₺ + KDV |
| 3 648.12 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 2 432.08 ₺ + KDV |
| 2 918.50 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | Stokta Var |
| Ağırlık | 0.34927 kg |
| Hacim | 0.00155 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Water Separator |
| Style | Spin-on |
| Brand | Twist&Drain |
| Price Type | F |
| Length | 157mm |
| Outer Diameter | 80.6mm |
| Efficiency 99% | 4micron |
| Emulsified H2O Efficiency | 96.00Percent |















