P959692
YAKIT FİLTRESİ, SU SEPARATÖRÜ ATOM TİPİ
2 320.47 ₺ + KDV
2 784.56 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 44.16 EUR |
| Ürün Fiyatı | 2 320.47 ₺ + KDV |
| 2 784.56 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 856.38 ₺ + KDV |
| 2 227.66 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.69633 kg |
| Hacim | 0.00197 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Coalescing Fuel Water Separator |
| Style | Spin-On with Bowl Thread |
| Media Type | Synteq XP |
| Primary Application | Volvo 24225150 |
| Length | 127.9mm |
| Outer Diameter | 108mm |
| Gasket OD | 91mm |
| Gasket ID | 90mm |
| Efficiency 99% | 12micron |
| Notes | Long Life |
| Emulsified H2O Efficiency | 95.00Percent |
| Bowl Thread | 3 1/8-10 UN |















